неделя, 15 май 2011 г.

Най-красивата омъжена българка, Катя Дунева спечели провелия се през уикенда в Истанбул европейски конен турнир с препятствия

Катя Дунева спечели европейски конен турнир в Истанбул

15 май 2011

Истанбул /КРОСС/ Най-красивата омъжена българка, Катя Дунева спечели провелия се през уикенда в Истанбул европейски конен турнир с препятствия, съобщиха от ПРОфайл. С нейния кон „Васко Четвърти" красавицата отвя конкуренцията и заслужено се качи на най-високото стъпало на призовата стълбица за златния медал.

„Повече от щастлива съм за тази моя победа. Искам да благодаря на семейството си и на хората, които ме подкрепяха", каза щастливата победителка пред Информационна агенция КРОСС веднага след награждаването.

Мисис България 2007 е съпруга на рали шампиона Румен Дунев. От 4 до 5 юни в Божурище Катя Дунева става лице на благотворителна инициатива, в която ще се бори против насилието и наркоманията.

Катя има за цел да промотира и здравословния начин на живот.

Преди две години на световен конкурс по красота в Америка тя зае почетното трето място.

With Me : Abdurrahman